ADÜ Menü
ADü LOGİN

Adnan Menderes Üniversitesi
Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı

Deneme Amaçlı Veri Tabanları

Veri Tabanı Adı Açıklamalar Erişim Bitiş Tarihi

Complete Anatomy

Complete Anatomy dünyanın en gerçekçi ve ayrıntılı anatomik veritabanıdır. Tamamı 3-D olarak görselleştirilmiş bu veritabanında vücuttaki tüm sistemler en ayrıntılı olarak işlenmiştir. Farklı işlevselliği ve ultra gerçekçi görüntü dosyaları ile  benzer ürünlerden ayrılan bu veritabanı hakkındaki video’yu  https://vimeo.com/213643665/cf77bb4935 adresinde görebilirsiniz.
Lisans düzeyinde komple bir anatomi dersini de içermektedir. Yükledikten sonra, sağdaki Library butonundan giriniz. Üstteki Group butonunda Sistemik ve Bölgesel Anatomi yaklaşımlarıyla hazırlanmış Anatomi Dersi Lecture'larını görebilirsiniz.
Kullanıcı adı:  AdnanMenderes@3D4Medical.com        Şifre: 3D4Medical
31.05.2018

Video LMS (Eğitim Yönetim Sistemi)

VideoLMS kendi içinde toplam süresi 700 saat olan 11.000 adet TÜRKÇE Video ders içeriği barındıran bir Eğitim Yönetim Sistemi’dir. 2017 yılı başında 6.900 adet olan video ders içeriği yıl içinde %60 oranında artmıştır. Hem EYS (LMS) Eğitim Yönetim Sistemi hem de her konuda video ders içerikleri tamamen Türkçe olarak üretilmektedir. İçeriklerin hiçbiri yabancı dilden çeviri yada altyazılı değildir.
İçerik: Kişisel Gelişim Eğitim Videoları, Kurumsal Gelişim Eğitim Videoları, Adobe Yazılımları Eğitim Videoları, Görsel Tasarım ve Modelleme Eğitim Videoları, Microsoft Yazılımları Eğitim Videoları, Mühendislik ve Mimarlık Eğitim Videoları
Mail uzantısı  @adu.edu.tr ve @stu.adu.edu.tr olan tüm personel ve öğrencileriniz giriş yapabilir. Kayıt ol işleminden sonra mail adreslerine gelen şifreyi girerek videolar ücretsiz olarak izlenebilir.
31.12.2018